Stary Windykacja – Podejścia do Deal With It

Stary Windykacja – Podejścia do Deal With It

A Ćwierkać agencje inkasa mogą próbować zbierać na długu niezależnie jak stary jest. Z tego powodu, to jest możliwe, aby uzyskać połączenia telefoniczne Kolekcja na długu finansowego, który ma dziesięć czy nawet 20 lat. Chociaż firmy pożyczkowe mogą próbować odzyskać dług finansowy w każdej chwili, nie może wciąż być prawnie odpowiedzialna za kwotę pieniędzy mówią jesteś winien. Jest to niezbędne, adresy internetowe by przezwyciężyć stare starania windykacyjnych, a nie lekceważyć je inaczej być ścigana lub znosić krzywdy swojej historii kredytowej.

Skontaktować się z biurem swój stan prawnika generała i zapytać, co termin windykacji jest w danym stanie. Ta szczególna ustawa określa ramy czasowe na jak długo komornik musi odwołać prawnych przeciw Tobie za dług. Jeśli przedawnienia upłynął, nadal teoretycznie winien dług, ale nie jesteś zmuszony do oficjalnie go rozstrzygnąć.

Zabierz swoje pliki kredytowe i badać je

Zabierz swoje pliki kredytowe i badać je, aby zapewnić, że środek nie jest zbiorem złożenia stary dług jak ostatnim rachunku. Na targach regulacja ratingowa sugerują, że profil kolekcji mogą pojawiać się tylko na swojej wiarygodności kredytowej przez siedem i 1/2 lat po poprzedniej płatności dokonane w pierwotnym wierzycielem. Jeśli dług w pytaniu pierwszym przestępca poszedł ponad siedem i pół roku temu, to nie powinien pojawić się w raporcie kredytowym.

Powiedz komornik na papierze, że termin Twojego regionu upłynął od długu finansowego. Na targach akt praktyk windykacyjnych daje również prawo do żądania od komornika finansowy nie zadzwoni ponownie dotyczące zadłużenia finansowego. W przypadku, gdy komornik objawia stary dług na swoim profilu kredytowego, można zawrzeć w swojej korespondencji, że wykonanie tak jest bezprawne i jeśli wszystkie informacje o oszustwo oznaczenie nie zostanie szybko usunięty, można złożyć skargę prawną za naruszenie uczciwej regulacji sprawozdawczości kredytowej ,

Wysłać korespondencję do każdej agencji kredytów

Wysłać korespondencję do każdej agencji kredytów Ostrzeżenie o niepoprawnym raportu jeśli profil jest widoczny w raporcie kredytowym, a kolektor nie od razu się go pozbyć. Poproś o pełne badania w tej pozycji. Ta szczególna ustawa określa ramy czasowe na jak długo komornik musi odwołać prawnych przeciw Tobie za dług. Jeśli przedawnienia upłynął, nadal teoretycznie winien dług, ale nie jesteś zmuszony do oficjalnie go rozstrzygnąć. Targi Prawo zgłaszania kredyt daje agencje kredytów miesiąc do badania konfliktów i poinformować klientów o wynikach.

Złożyć pozew przeciwko komornika jeśli sprawdza zgodność raportu z biura kredytowego. Ogólnie po prostu przetwarzania kombinezon będzie wystarczające, aby przekonać komornika, że ​​jest w Oszustwo jej interesie wyeliminowania nielegalnej notacji ze swojego ratingu kredytowego.

Przechowywać duplikaty wszystkich poczty powrocie

Przechowywać duplikaty wszystkich poczty powrocie do kolektora i wszystkie poczty wysyła do ciebie. Trzeba będzie je w sądzie. Nie rozmawiaj z komornika w telefonie. Wszystko, co ma miejsce w trakcie rozmowy telefonicznej nie można zweryfikować w sądzie. mówić tylko do kolekcjonerów na piśmie.

Dość z pogoni za złe długi? Zadzwoń Credex dziś i Windykacji Brisbane odzyska swoją debt� ubezpieczony lub NIE KOMISJI Nasza firma jest dodatni możemy zaoferować Państwu doskonały wynik, co jest powodem, że działa na zasadzie No Collection� nie Prowizja. Nie będzie żadnych początkowe opłaty. Nasze windykacyjnych systemy, metody i szkolenie personelu są do sprostać wymaganiom naszych klientów. Działamy na swoich pisemnych kierunkach szybko i dostarczy Ci z profesjonalnym podejściem i wynik.